Par Mums

No mūsu ģimenes visām ģimenēm pasaulē.

Diamonds Food Group sākās kā ģimenes bizness. Un neskatoties uz to cik lieli izaugām, ģimene aizvien ir mūsu uzņēmuma galvenā vērtība, tas ir tas kā mēs domājam, kā mēs izturamies pret saviem klientiem un kā izturamies viens pret otru.

Mums ir 15 gadu pieredze bezglutēna izstrādājumu gatavošanā. Mūsu galvenie degustētāji - mūsu bērni, kuri atzīst tos par visgaršīgākajiem.

Mūsu produkcija tiek ražota 100% bezglutēna un bezlaktozes vidē. Mēs izmantojam tikai kvalificētas un sertificētas izejvielas, tieši tāpēc mūsu produkcijai ir augsta kvalitāte un izcila garša!

Mūsu stāsts:

Kad ģimenē bērniem uzstāda diagnozi Celiakija, liekas, ka pasaule ir apstājusies.

Cilvēki krīt neziņā un panikā ar domu par to, ko gatavot brokastīs, ko iedot bērnam līdzi ekskursijā, ko likt galdā dzimšanas dienā, jo taču ikdienu, uz katra soļa, mēs sastopam miltu kulinārijas un miltu konditorejas izstrādājumus. Par kafejnīcu apmeklējumiem un citu bērnu dzimšanas dienas ballītēm ir jāaizmirst, jo galvenā svinību daļa vienmēr ir torte, torte, kura tagad ir aizliegta.

Tāds bija arī mūsu sākums, bet, šobrīd, kad abi bērni jau ir sasnieguši pilngadību, atskatoties uz šo bezglutēna dzīves ceļu, var atzīties – nebija viegli, bet, kas tevi nenogalina – padara tevi stiprāku!

Līdz ar bērnu pieaugšanu, arī mūsu ģimene ir sasniegusi pilngadību bezlgutēna pasaulē.

Dien dienā cepot bezglutēna maizes kukulīšus mazā mājas krāsniņā, dien dienā cepot pankūkas brokastīs un gatavojot uz svētkiem gardu bezlgutēna torti visai ģimenei, mēs esam kļuvuši par bezglutēna produktu labākājiem draugiem.

Šobrīd ar savu darbu, zināšanām un pieredzi mēs vēlamies atvieglot dzīvi visām pasaules ģimenēm, kurām ir svarīgi ievērot bezlgutēna un bezlaktozes diētu.