Laipni lūdzam DIAMONDS FOOD GROUP pasaulē!

Mūsu uzņēmuma misija labi izklāstīta šajā vienkāršajā stāstā:

Garīdznieka sieva bija devusies iepirkties, bet mazais dēlēns garlaikojās, jo lija lietus un nebija ko darīt. Beidzot izmisumā garīdznieks paņēma vecu žurnālu un sāka to šķirstīt , līdz ieraudzīja lielu, spilgti krāsainu attēlu. Tā bija pasaules karte. Viņš izplēsa šo lapu no žurnāla, saplēsa to mazos gabaliņos un izkaisīja tos pa visu dzīvojamās istabas grīdu, teikdams: “Džonij, ja varēsi to visu salikt kopā, es tev iedošu 1 eiro.”. Garīdznieks domāja, ka tas Džonijam prasīs visu rīta cēlienu. Bet jau pēc 10 minūtēm pie viņa kabineta durvīm atskanēja klauvējiens. Tas bija viņa dēls ar pabeigto uzdevumu. Garīdznieks bija ārkārtīgi pārsteigts. Visi papīra gabaliņi bija kārtīgi salikti pareizajās vietās, attēlojot pasaules karti. “Dēls, kā tev izdevās to paveikt tik ātri?” garīdznieks jautāja. “Ak, tas bija vienkārši,” Džonijs sacīja. “Lapas otrā pusē bija cilvēka attēls. Es tikai paliku apakšā papīra lapu, saliku cilvēka attēlu kopā, uzliku tam virsū papīra lapu un apgriezu visu otrādi. Es iedomājos – ja cilvēks būs kārtībā, arī pasaule būs kārtībā!

Izrādās viss ir ļoti vienkārši – pasaules kārtība ir atkarīga no paša cilvēka labsajūtas, bet, lai cilvēks būtu kārtībā – viņam jābūt labai veselībai!

Veselā miesā – vesels gars, veseli cilvēki – vesela pasaule!

Mūsu ražotā produkcija top patiesās rūpēs par Jūsu veselību – lai visa mūsu pasaule ir vesela un ir kārtībā!

Lai labi garšo!

Dārzeņos ir spēks!

Mūsu produkcijas sastāvu veido 1/3 dārzeņu, kas nākuši no Latvijas zemnieku saimniecībām.

Dārzeņiem ir liela nozīme gremošanas orgānu normālā darbībā. Šķiedrviela un pektīnvielas veicina zarnu peristaltiku un iztukšošanos. Dārzeņu organiskās skābes un aromātiskās vielas rosina ēstgribu un gremošanas sulu izdali. Dārzeņi ir galvenais С vitamīna un nozīmīgs citu vitamīnu avots uzturā. Dārzeņi ir ļoti nozīmīgs minerālvielu, sevišķi kālija, kā arī kalcija, magnija, fosfora sāļu un mikroelementu (joda, mangāna, cinka, dzelzs, vara, kobalta, molibdēna, broma u.c.) avots. Dārzeņi satur arī fermentus un miecvielas. Dārzeņiem ir svarīga nozīme sārmu un skābju līdzsvara uzturēšanā organismā.

Pār cik īpaši svarīgi dārzeņi ir bērnu uzturā, bet ne vienmēr bērni tos labprāt ēd, mūsu produkcija ir labs veids kā likt apēst bērnam nepieciešamo dārzeņu daudzumu ar patiesu prieku un baudu!

Bezglutēna produkti der visiem!

Kā norāda speciālisti, gan piena, gan glutēna gadījumā iespējams runāt gan par alerģiju, kas iegūta dzīves laikā, gan par nepanesību, kas rodas tādēļ, ka cilvēka organismā netiek ražots nepieciešamais ferments attiecīgi piena laktozes vai glutēna šķelšanai.

Piena galvenās sastāvdaļas ir piena olbaltumi, piena cukurs (laktoze) un piena tauki. Alerģiska mehānisma rašanos izraisa govs piena olbaltumi, kas praktiski visiem cilvēkiem ir pirmā svešā olbaltumviela, ar kuru organisms saskaras un mācās tikt galā. Savukārt piena cukura (laktozes) nepanesība nav alerģija. Tā rodas tāpēc, ka organisms vairs neražo fermentu laktāzi, kas nepieciešams piena cukura šķelšanai. Laktozes nepanesība var būt gan iedzimta, gan tikt iegūta dzīves laikā un kā rāda pētījumi, ar to sirgst aptuveni 30% eiropiešu.

Alerģija pret glutēnu tiek iegūta dzīves laikā un ir saistīta ar imunitātes problēmām. Savukārt, nepanesību, kas rodas tādēļ, ka cilvēka organismā nav nepieciešamo fermentu tā sašķelšanai, sauc par celiakiju. Tā ir iedzimta slimība, kura nav izārstējama, tiesa – tā var parādīties kā bērnībā, tā arī jau pieauguša cilvēka dzīvē, kad kāds kairinātājs (infekcijas, stresa situācijas, u.tml.) aktivizē par šo īpatnību atbildīgo gēnu. Aprēķini rāda, ka jūtīgums pret glutēnu varētu būt 1% cilvēku, tomēr eksperti norāda, ka liela daļa gadījumu nemaz nav diagnosticēta, jo alerģiskās reakcijas noris ļoti vieglā formā.

Bet, bezglutēna produkti der visiem, kas vēlas notievēt, uzturēt sevi formā. Kāpēc gan parasto miltu vietā neizmēģināt kukurūzas, griķu, prosas vai rīsu miltus, kas garšo vēl labāk nekā ierastie baltie milti!

Mēs lepojamies ar mūsu produktu unikālo garšu, jo tā tik tiešām ir neatkārtojama, dzīvīga un gaisīga garša, kas garšos visiem!

Mēs atrodamies pašā Latvijas sirdī – Suntažos!

Projekts "Bezglutēna produkcijas ražotne" īstenots Publisko un privāto partnerattiecību biedrība “Zied zeme” Sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģijas 2015-2020 ietvaros.

Projekta mērķis ir izveidot jaunu, bezglutēna produkcijas līnijas ražotni. Ražot un realizēt Latvijas tirgū produktus, kuri nesatur glutēnu un kuri ir paredzēti gan Celiakijas slimniekiem, gan veselīgā dzīves veida piekritējiem.